AKEM-Alanya Köpek Eğitim Merkezi

Köpek Eğİtİm Merkezİ

Temel İtaat belİrlİ derece İçİnde olduğu
İnsan-köpek İlİşkİ ortaklığında vazgeçİlemez.

Köpeğiniz, temel itaat egzersizlerinde, OTUR, YAT, KALK, BEKLE ses ve görsel işaretlerle birlikte temel komutları öğrenir. Yalnızca POZİTİF TAKVİYE ile çalışıyoruz, bu da köpek istenen davranış için ödül alıyor demektir. Her köpeğin kendine has kişiliği vardır ki buna saygı ve bakım veriyoruz. Dolayısıyla ödül türünün oyuncaklar ve / veya bir oyuncak arasında da değişebilir.

Burada nazik ama aynı zamanda tutarlı bir köpek eğitimi uyguluyoruz. Köpek, talimleri öğrenmekten ve keyifle yürütmekten ziyade herhagi bir cezalandırmaktan korkmadığı için oynamaktan hoşlanmalıdır. 

Türkiye'de son 2-3 yıldan beri hayvanlarla ilgili düşünceler ve davranışlar farklı bir şekilde yol aldığı tespit ediliyor. Yavaş yavaş düşüncelerini Avrupalıların çizgileri boyunca hareket eden daha fazla kişi var. Uluslararası müşterilerimiz, köpeklerle olan sevgi dolu etkileşimimizi takdirle ve ellerimize güvenle teslim ettiler.

Temel köpek eğitimi için iki empatik antrenörümüz olduğundan gurur duyuyoruz. İsteğinize bağlı olarak, köpeğinize Almanca, İngilizce veya Türkçe komutlar vereceklerdir. Böylece gezinizde, sizinle ve sevdiğiniz arasındaki iletişimde yanlış anlama olmıyacaktır.

KÖPEK EĞİTİM PROGRAMLARIMIZA KATILIM KOŞULLARI

KADİR ERTEKİN

KERSTİN ÖZDEL

AKEM-Dog-Training
AKEM